Grand Prix TMRR

Grand Prix TMRR 16.11.2014 r. – Szczupak  Podsumowanie

Na zbiornikiem rejowickim na rzece Redze niedaleko Gryfic rozegrane zostały ostatnie zawody wędkarskie z cyklu Grand Prix TMRR. Tym razem łowiliśmy szczupaki. 16 listopada był nieco zimnym dniem, ale pomimo tego do rywalizacji stanęło 17 członków TMRR. W trzygodzinnej turze zwodów najlepszym okazał się, znający zbiornik jak nikt inny, Sławek Żurek z Płotów, który złowił 5 szczupaków, co dało łączna długość 219 cm. Łowiliśmy wszystkie ryby łącznie z niewymiarowymi, gdyż tradycyjnie zawody rozgrywamy na żywej rybie.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

 

Punktacja:

I miejsce Sławek Żurek z Płotów, (5 szczupaków, łącznie 219 cm)
II miejsce Krzysztof Kamaszko z Łobza (2 szczupaki, łącznie 86 cm)
III miejsce Jacek Paprocki ze Świdwina  (jeden szczupak, 52 cm)
IV miejsce Andrzej Laszuk z Łobza (jeden szczupak, 50 cm)
V miejsce Paweł Bobkiewicz z Grądów (jeden szczupak, 49 cm  – junior i złowił pierwszego szczupaka w zawodach!)
VI miejsce Marcin Michalak ze Świdwina (jeden szczupak, 40 cm).

Główną nagrodą jest puchar przechodni wykonany przez WTZ w Jarominie oraz przynęty zebrane od każdego z uczestników. Po wędkowaniu dzięki zaangażowani Członka Zarządu TMRR Pawła Kowalskiego mogliśmy raczyć się grzańcem, żurkiem, bigosem oraz kiełbaskami z ogniska. Następne spotkanie  01 stycznia 2015 r. w Trzebiatowie na rozpoczęciu sezonu trociowego, na które już dziś zapraszam.

Pozdrawiam serdecznie, Andrzej Laszuk.

Grand Prix TMRR 16.11.2014 r. – Szczupak

Zapraszam na ostatnie w tym roku zawody z cyklu Grand Prix TMRR! Zawody odbędą się 16 listopada na zbiorniku Rejowice. Tym razem łowić będziemy szczupaka. Zbiórka o godz. 8.00 w miejscowości Kocierz (Kucery). Bardzo proszę o telefoniczne potwierdzenie udziału do piątku (14.11). Andrzej Laszuk (501 790 082) Z przyjemnością informuję, iż Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie zwolnił uczestników zawodów Grand Prix TMRR z opłat za wędkowanie na czas trwania zawodów w dniu 16.11.2014 r., za co serdecznie dziękujemy! Zapraszam do udziału w zawodach!

Uwaga !!!!!!!

Z uwagi na rozgrywanie w tym samym dniu zawodów Zarządu Koła PZW Amur w Płotach, które jest gospodarzem terenu na Kucerach, zbiórka uczestników zawodów odbędzie się przy moście drogowym Płoty – Gryfice na parkingu leśnym po prawej stronie patrząc w kierunku Gryfic.