Reska Troć

ROK 2016

Reska Troć 2016 – SPRAWOZDANIE

Łobez, 21 lutego 2016 r.
X Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie „Reska Troć 2016” zorganizowane przez Towarzystwo Miłośników Rzeki Regi za nami! Dla naszego stowarzyszenia były to zawody wyjątkowe, bo jubileuszowe. W tym roku obchodzimy także jubileusz 10-lecia rejestracji naszej organizacji. Dlatego bardzo zależało nam na tym, aby było to niezapomniane spotkanie nad Regą.

SAM_3812
Przygotowaniami do zawodów żyliśmy jako stowarzyszenie od wielu, wielu tygodni. Ale było warto! Rok Jubileuszu okazał się rokiem rekordów! Pierwszy rekord padł już podczas rejestracji zawodników. Na listę startową wpisało się 208 zawodników! To czyni nasze zawody największymi w kraju organizowanymi przez stowarzyszenia.

SAM_3770
Spotkaliśmy się w Trzebiatowie w trzeci weekend lutego (20 – 21) w godzinach porannych. Czas przeznaczony na pierwszą turę wędkowania, która trwała do godz. 16.00 nasi zawodnicy wykorzystali jak najlepiej. Pierwszego dnia zawodów złowionych zostało 8 ryb. Dwie z nich, w tym – jak się później okazało – największa, zostały decyzją zawodników wypuszczone. Pozostałe mogliśmy podziwiać na naszym miejscu organizacyjnym, które w tym roku znajdowało się w ośrodku SUS Travel w Mrzeżynie.

SAM_3844

SAM_3837

Tutaj spotkaliśmy się po zakończeniu pierwszej tury zawodów. Na zawodników czekała biesiada wędkarska. Po całym dniu wędkowania mogliśmy zjeść grochówkę, pieczoną dziczyznę, dania z grilla, potrawy z ryb. W tym miejscu serdeczne podziękowania należą się naszym kulinarnym sponsorom, dzięki którym było smacznie i do syta. Spotkanie przy grillu i ognisko jak zawsze było okazją do rozmów o łączącej nas pasji i nie tylko. Na naszych zawodach spotykają się zawodnicy z różnych stron Polski, przyjeżdżają do nas nasi przyjaciele z Warszawy, Krakowa, Lublina, Nowego Sącza i wielu innych miast.

SAM_3840
Tego samego wieczoru przygotowaliśmy dla naszych zawodników także inne atrakcje – prezentacje wędkarskiego sprzętu firm Robinson i Dragon, innych wydarzeń wędkarskich – Ekspedycja Troć, pokaz slajdów ze zdjęciami z działalności stowarzyszenia , a także prezentację 10 lat działalności Towarzystwa Miłośników Rzeki Regi. Jako przewodniczący stowarzyszenia miałem okazję opowiedzieć o naszej statutowej działalności – zarybianiu, ochronie wód, nasadzeniach drzew, współpracy z młodzieżą, sprzątaniu Regi, organizacji zawodów, realizowanych partnerstwach, w tym w projekcie „Budowa Ekologicznego Korytarza Rzeki Regi” finansowanego z UE Life+ i innych obszarach działalności. W tym miejscu kolejne podziękowania do wszystkich, dzięki którym nasza działalność jest możliwa w takim zakresie!

SAM_3885
Po prezentacji działalności TMRR przystąpiliśmy do licytacji pozyskanego od naszych niezawodnych sponsorów sprzętu wędkarskiego i nie tylko. Oczywiście wśród licytowanych pozycji przeważały te, które najbardziej interesują wędkarzy – wędki, kołowrotki, przynęty, odzież, akcesoria. Ale były także obrazy, a nawet kabina i panel prysznicowy. Zainteresowanie licytacją było więc ogromne, atmosfera niezwykle gorąca, a serca i portfele naszych zawodników szeroko otwarte. I tutaj padł nasz kolejny rekord! Podczas licytacji udało nam się zgromadzić ponad 22 tysiące złotych! Cały dochód z licytacji, jak zawsze, przeznaczony zostanie na nasze cele statutowe, przede wszystkim zarybianie oraz ochronę wód. Nie może tutaj zabraknąć podziękowań i dla naszych sponsorów, i dla wszystkich uczestników licytacji. Dziękujemy za Waszą hojność!

SAM_3878
Nasze sobotnie spotkanie przeciągnęło się do późnych godzin nocnych, ale w niedzielę wczesnym rankiem liczni zawodnicy podjęli wyzwanie drugiej tury zawodów. Trwała ona do godz. 13.00 i w tym czasie udało się złowić 2 ryby, co dla całych zawodów dało wynik 10 złapanych troci. Po powrocie z łowiska, posileni tym razem solidnym żurkiem i tradycyjnie potrawami z grilla, zebraliśmy się w sali konferencyjnej, aby wręczyć cenne nagrody i puchary. Przy wręczaniu nagród towarzyszyli nam Prezes Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie pan Grzegorz Rogalewicz oraz Radny Powiatu Łobeskiego pan Andrzej Gradus. Wspólnie wręczyliśmy nagrody 6 najlepszym zawodnikom, a także nagrody za największą złowioną rybę, największą wypuszczoną rybę, dla najmłodszego zawodnika, którym był 7-letni Gracjan oraz dla zawodnika z najdalszego zakątka Polski, którym okazał się nasz przyjaciel Sylwek z Nowego Sącza. A oto lista zwycięzców:
I miejsce – Jarosław Bogusz z Trzebiatowa, który równocześnie zdobył nagrody za największą oraz największą wypuszczoną rybę
II miejsce – Robert Rusiecki z Bytowa
III miejsce – Włodzimierz Wójcik z Kołobrzegu
IV miejsce – Piotr Jurkiewicz z Goleniowa
V miejsce – Marian Dudziak z Brojc
VI miejsce – Janusz Jaroszewicz z Trzebiatowa
Pozostali dwaj łowcy, którzy znaleźli się poza podium to Stanisław Kozakiewicz z Polic i Paweł Bobkiewicz z Brojc. Wszystkim łowcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

SAM_4117

Fundatorami pucharów były samorządy: Samorząd Województwa, Powiat Łobeski, gminy: Łobez, Trzebiatów, Brojce, Gryfice, a także Okręg PZW w Szczecinie oraz Nadleśnictwo Gryfice. Tutaj oczywiście znów podziękowania – tym razem dla samorządowców oraz wszystkich, którzy pomogli nam w tym, aby nagrody dla zwycięzców Reskiej Troci 2016 były jak najbardziej atrakcyjne.
Uroczystość wręczenia nagród była nas także okazją, aby podziękować za 10 lat współpracy i wsparcia, jakie otrzymujemy od wielu lat od naszych partnerów i sponsorów. Nadając im tytuł „Przyjaciela Regi”, mieliśmy dla nich ufundowane pamiątkowe, okolicznościowe tabliczki „Przyjaciel Regi”. Tym, którzy byli z nami wręczyliśmy je od razu, pozostałym oczywiście prześlemy.
W tym roku udało nam się pozyskać na organizację zawodów dofinansowanie ze środków publicznych: budżetu Samorządu Województwa, budżetu Starostwa Powiatowego w Łobzie oraz budżetu Gminy Łobez.

SAM_4119
Tym sposobem zawody „Reska Troć 2016” dobiegły końca. Bardzo dziękujemy wszystkim, że byliście z nami! Mamy nadzieję, że Was nie za wiedliśmy i że warto było do nas przyjechać. Specjalne podziękowania kieruję do wszystkich członków TMRR, którzy zaangażowali się w organizację zawodów – bez Was chłopaki (i oczywiście bez Waszych żon!) to wszystko nie wyglądałoby tak, jak wyglądało. Dziękuję!
Wkrótce na naszej stronie zamieścimy więcej zdjęć.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do współpracy przez kolejny rok

Andrzej Laszuk

 

SPONSORZY OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW WĘDKARSKICH
RESKA TROĆ 2016

Firmy, hurtownie, sklepy wędkarskie i sportowe oraz ich przedstawiciele, z którymi współpracujemy (kolejność przypadkowa):

 1. SALMO Sp. z o.o. (Piotr Piskorski)
 2. JAXON Sp. z o.o. (Andrzej Podeszwa)
 3. ROBINSON EUROPE S.A. (Janusz Starko)
 4. Cormo Fishing Poland („Cupido”, Marcin Deuter)
 5. York Sylwia Rychlik, Mariusz Rychlik Sp.J.
 6. SIEK-M (Barbara i Marek Wieczorkowie)
 7. Balsax (Kłodzko)
 8. Krakusek-ZP (Zbigniew Prałat)
 9. Gloog (Jan Katarzyński)
 10. Salix Alba (Wojciech Łopatka)
 11. P.P.U.H. M-ELEKTROSTATYK (Krzysztof Ledwoń)
 12. KENART (Artur Janoszka)
 13. FPHU Dorado Krzysztof Deputat Wyrób i Naprawa Sprzętu Wędkarskiego
 14. Daiwa-Cormoran Sp. z o.o. (Aneta Dazińska)
 15. AJ GROUP SP. Z O.O. (Zielona Góra)
 16. Design Fishing Sp. z o.o. (Kruszyn Krajeński)
 17. Spinwal (Waldemar Grzeszykowski, Warszawa)
 18. „Łobeskie Zoo” Sklep Akwarystyczno-Wędkarski (Ewa i Andrzej Marszałek)
 19. Mistrall (Tomasz i Wojciech Stępień)
 20. „DEMON” Wiesław Ostrowski
 21. PHU NUREK Krzysztof Szkudlarek (Kołobrzeg)
 22. „Węd-Sport” Wytwórnia Sprzętu Wędkarskiego Stefan Przychoćko (Kołobrzeg)
 23. Centrum Wędkarskie Nemo w Szczecinie
 24. Sklep Zoologiczny NEMO (Jelenia Góra)
 25. KONT-DAR Dariusz Michalski (Marki)
 26. Vision Fly Fishing Polska (Krzysztof Więcław, Kraków)
 27. Rafał Pękała (Kraków)
 28. Sklep Wędkarski Waldemar Demczuk (Stargard)
 29. ABRAMIS Sklep Wędkarski Krzysztof Wyrwisz (Kołobrzeg)
 30. Krakowski Klub Głowatka
 31. Arkadiusz Pasternak (Świdwin)
 32. Sklep wędkarski Michał Janiak (Kołobrzeg)
 33. FUH Andrzej Laszuk (Łobez)
 34. Ryszard Geperd
 35. Expert Filip Hoffa (Białe Błota)
 36. Spin-mad s.c. Adam Olędzki Maciej Wilk (Siedlce)
 37. Dariusz Zięba (Koszalin)
 38. Tadeusz Kowalewski (Łobez)
 39. Radosław Chojnacki (Nowa Huta)
 40. Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Zbigniew Stebnicki (Nowe Worowo)

Wędki:

 1. Pracownia Art Rod
 2. Pracownia wędkarska Rodmas
 3. Pracownia wędkarska Fishingrod
 4. Fishing Art.

Firmy, hurtownie oraz sklepy spożywcze i inne:

 1. ŻUBR Kompania Piwowarska S.A.
 2. DEGA S.A. (Sianów)
 3. McCormick Polska S.A. (KAMIS, Grzegorz Kober)
 4. Piekarnia mechaniczna GS Samopomoc Chłopska (Trzebiatów)
 5. Piotr Król Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna TOMAR (Łobez)
 6. Zakład Przetwórstwa Spożywczego „SOLAR” E. i M. Dziołak S. J. (Świdwin)
 7. TUNEX Ryby Wędzone PPH s.j. A.C.J.M. Kobylińscy (Kołobrzeg)
 8. Kapitan Navi Elżbieta Stramek i Waldemar Karpiński Spółka jawna (Trzebiatów)
 9. TEDMARK Sp. z o.o. (Szczecin)
 10. Agencja Reklamowa Mart B. (Marek Buksa, Łobez)

W ROKU 2016 DO GRONA NASZYCH SPONSORÓW DOŁĄCZYLI

 1. D.A.M. (Maciej Heisler)
 2. GRAFF (Jacek Antoniewicz, Wałcz)
 3. EGO (Maciej Gałgański)
 4. LP Rods Piotr Lipiec (Pawłów)
 5. TRAPER (Siedlce)
 6. MANYFIK Janusz Smoliński (Siedlce)
 7. Zebco Europe GmbH (Tomasz Pacuła, Katowice)
 8. Martyna Oraczyk (Trzebiatów)
 9. Roca (Gryfice)
 10. JBB (Andrzej Sitarski)
 11. Fic-Opakowania (Tomasz Fic, Świdwin)
 12. MasFish Marcin Półtorak (Skarżysko-Kamienna)
 13. Łukasz Kasprowicz (Białogard)
 14. Fly Fishing in Poland Wojtek Kudłacz
 15. BIZNES-TRADE Robert Zyzik Fly-Shop (Częstochowa)
 16. KONGER Fishing Expert (Dariusz Zgnilec, Stare Babice)
 17. Rafał Cygan (Stargard Szczeciński)
 18. Janusz Pałka (Kraków)
 19. Radosław Skalski (Świnoujście)
 20. Producent Bombek Choinkowych P.P.H.U. “MARK” Zielonka (Marek Wiśniewski)

PARTNERZY RESKIEJ TROCI 2016

Patronat Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Jarosława Rzepy

Partnerzy:

 1. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie
 2. Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
 3. Starostwo Powiatowe w Łobzie
 4. Gmina Łobez
 5. Gmina Resko
 6. Gmina Brojce
 7. Nadleśnictwo Gryfice

logo reska troc 2016

ROK 2015

Reska Troć 2015 – SPRAWOZDANIE

W tym roku spotkaliśmy się nad Regą podczas Ogólnopolskich Zawodów Wędkarskich „Reska Troć 2015” w dniach 14 – 15 lutego. Były to już dziewiąte zawody zorganizowane przez Towarzystwo Miłośników Rzeki Regi w ramach największej imprezy trociowej w Polsce – Turnieju Czterech Rzek im. Jana Meyera.
Tradycyjnie dziękujemy wszystkim, którzy przyjechali, stanęli do rywalizacji i byli z nami! Frekwencja w tym roku dopisała nadzwyczajnie. Na liście startowej zarejestrowaliśmy 168 zawodników! I to z najdalszych zakątków Polski! Były też z nami osoby towarzyszące, a także przedstawiciele naszych sponsorów. Wszystkim, którzy włączyli się w organizację oraz udzielili wsparcia „Reskiej Troci” bardzo serdecznie dziękujemy!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zawody rozpoczęliśmy w sobotę 14 lutego o godz. 8.00 na „czarnej drodze” w Trzebiatowie. Stawiliśmy się licznie, mimo tego, iż był to akurat dzień tzw. Walentynek. Był to piękny, mroźny i słoneczny dzień. Może nie najlepszy do łowienia, ale idealny na spotkanie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Podczas rozpoczęcia był z nami zastępca burmistrza Trzebiatowa pan Stefan Warcholak, który obiecał, iż za rok w tym miejscu pojawią się wiaty, aby jeszcze milej było się spotkać nad Regą.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po oficjalnym otwarciu rozjechaliśmy się nad rzekę. Pierwsza tura zawodów zakończyła się o godz. 16.00. Złowiono w niej siedem ryb, z czego wypuszczono cztery. Po zakończeniu I tury, w godzinach popołudniowych spotkaliśmy się w hubertówce w Raduniu, która na dwa dni stała się naszą bazą organizacyjną.
SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Sędzia główny Henryk Tarczyński podał wyniki I tury, po czym mieliśmy czas na wędkarskie rozmowy, grilla, bigos, grochówkę oraz piwo ufundowane przez kompanię piwowarską „Żubr”, a także nasz własny, rozgrzewający wyrób, tj. „Reskówkę”.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Mogliśmy także spróbować wyrobów firmy „Dega” oraz, co ciekawsze dla wędkarzy, zapoznać się z nową ofertą firmy Dragon.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Cały dzień towarzyszyła nam TVP z Koszalina, nagrywając reportaż nie tylko o zawodach, ale także o pracy Społecznej Straży Rybackiej, w skład której wchodzą także członkowie TMRR.

SAMSUNG CSC

Dzień zakończyliśmy trwającą kilka godzin licytacją sprzętu wędkarskiego. Podczas licytacji udało nam się zebrać 18 020 złotych, które przeznaczymy na realizację celów statutowych Towarzystwa Miłośników Rzeki Regi. Wszystkim, którzy wzięli udział w licytacji serdecznie dziękujemy! Tutaj także wielkie podziękowania dla sponsorów i ofiarodawców sprzętu.

SAMSUNG CSC

W niedzielę 15 – go lutego rano rozpoczęliśmy II turę rozgrywek. Niedziela była równie słoneczna, jak pierwszy dzień zawodów. Łowiliśmy do godziny 13.00. Tego dnia złowiono jedną rybę.

SAMSUNG CSC

Jej łowcą okazał się 14-latek z Gryfic – Aleks Szmońda.

SAMSUNG CSC

Tak ukształtowała się ostateczna lista zwycięzców:
1. Konrad Świtalski z Gostynia – I miejsce
2. Aleks Szmońda z Gryfic – II miejsce
3. Piotr Kosiński z Gryfic – III miejsce
4. Tomasz Wiśniewski z Miastka. – IV miejsce
5. Patryk Robakiewicz ze Szczecina – V miejsce
6. Paweł Czuja z Łobza – IV miejsce
7. Krzysztof Wójcik z Karlina – VII miejsce
8. Jarosław Bogusz z Nowielic – VIII miejsce
SAMSUNG CSC

Największa ryba – 63,6 cm – należała do Konrada Świtalskiego. W zawodach wzięło udział aż jedenastu młodzików, których uhonorowaliśmy upominkami.

SAMSUNG CSC

Najmłodszym uczestnikiem zawodów okazał się 11-latek. Nasze serca podbił też towarzyszący nam dzielnie przez całe zwody trzyletni Dawid Benedyczak – syn jednego z uczestników zawodów, członka TMRR.
SAMSUNG CSC

Zawodnikami z najdalszego zakątka Polski byli nasi przyjaciele z Krakowskiego Klubu Głowatka.

SAMSUNG CSC

Zwycięzcy zawodów zostali uhonorowani pucharami, nagrodami oraz dyplomami.

SAMSUNG CSC

Nagrody zostały zawodnikom wręczone przez naszych gości, wśród których znaleźli się Z-ca Burmistrza Trzebiatowa Stefan Warcholak, Wójt Brojc Stanisław Gnosowski oraz Radny Powiatu Łobeskiego Andrzej Gradus ze swoimi wnukami.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Po wręczeniu nagród i wspólnym, pamiątkowym zdjęciu, dalej biesiadowaliśmy przy ognisku.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Patronowi Zawodów – Marszałkowi Województwa Zachodniopomorskiego, który ufundował dwie wędki dla zwycięzców, partnerom imprezy, a zarazem fundatorom pucharów i nagród, tj. lokalnym samorządom: Starostwom Powiatowym w Gryficach i Łobzie, Gminom Gryfice, Brojce, Trzebiatów, Resko, Łobez oraz Okręgowi Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie, który zwolnił zawodników z opłat za wędkowanie na czas trwania zawodów.

Osobne podziękowania dla wszystkich hojnych sponsorów, których listę prezentujemy w osobnym komunikacie na stronie www.tmrr.pl oraz dla patrona medialnego „Wędkarskiego Świata”, a także dla zaprzyjaźnionego z nami portalu wedkomania.pl i innych mediów, które przekazywały informacje o naszych zawodach.

Mamy wielką nadzieję, iż wszyscy uczestnicy zawodów są zadowoleni ze spotkania. Liczymy na to, że za rok podczas X – Jubileuszowej edycji zawodów spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie.

 

Reska troc loga

I jeszcze zdjęcia z Reskiej Troci 2015 ze strony jednego z uczestników – TUTAJ

SPONSORZY OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW WĘDKARSKICH
RESKA TROĆ 2015

Patronat Medialny:
1. „Wędkarski Świat”
2. Portal www.wedkomania.pl

Sponsorzy Reskiej Troci 2015:

Samorząd:
1. Olgierd Geblewicz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego
2. Zygmunt Dziewguć Radny Sejmiku Zachodniopomorskiego
3. Starostwo Powiatowe Gryfice
4. Starostwo Powiatowe Łobez
5. Gmina Brojce
6. Gmina Gryfice
7. Gmina Trzebiatów
8. Gmina Łobez
9. Gmina Resko

Organizacje:
1. Polski Związek Wędkarski Okręg Szczecin
2. Stowarzyszenie Krakowski Klub Głowatka
3. Klub Spinningowy „Miedziana Ryba” Głogów

Firmy, hurtownie, sklepy wędkarskie i sportowe oraz ich przedstawiciele, z którymi współpracujemy:
1. Normark Polska Sp. z o.o. (Joanna Piątkowska)
2. Salmo Adventures Profesjonalne Wyprawy Wędkarskie (Marcin Bigos)
3. HiMountain (Ryszard Geperd)
4. JAXON Sp. z o.o. (Andrzej Podeszwa)
5. ROBINSON EUROPE S.A. (Janusz Starko)
6. Abramis Sp. z o.o., („Mikado”, Jarosław Danielak)
7. Cormo Fishing Poland („Cupido”, Marcin Deuter)
8. Przedsiębiorstwo Handlowe Meduza Sylwia Rychlik, Mariusz Rychlik s.j.
9. SIEK-M (Barbara i Marek Wieczorkowie)
10. Balsax (Kłodzko)
11. Krakusek-ZP (Zbigniew Prałat)
12. Gloog (Jan Katarzyński)
13. Salix Alba (Wojciech Łopatka)
14. SALMO Sp. z o.o. (Piotr Piskorski)
15. P.P.U.H. M-ELEKTROSTATYK (Krzysztof Ledwoń)
16. KENART (Artur Janoszka)
17. FPHU Dorado Krzysztof Deputat Wyrób i Naprawa Sprzętu Wędkarskiego
18. Daiwa-Cormoran Sp. z o.o. (Aneta Dazińska)
19. Pracownia Art Rod
20. AJ GROUP SP. Z O.O. (Adrian Dyderski)
21. LEMIGO (Grudziądz)
22. Design Fishing Sp. z o.o. (Kruszyn Krajeński)
23. Spinwal (Waldemar Grzeszykowski, Warszawa)
24. Grauvell Polska, Kołczewo (Robert Weimann)
25. „Łobeskie Zoo” Sklep Akwarystyczno-Wędkarski (Ewa i Andrzej Marszałek)
26. Mistrall (Tomasz i Wojciech Stępień)
27. „DEMON” Wiesław Ostrowski
28. PHU NUREK Krzysztof Szkudlarek (Kołobrzeg)
29. „Węd-Sport” Wytwórnia Sprzętu Wędkarskiego Stefan Przychoćko (Kołobrzeg)
30. Centrum Wędkarskie Nemo w Szczecinie
31. Sklep Zoologiczny NEMO (Jelenia Góra)
32. Wędkarz. Sklep wędkarski. Rekowski B. (Nowogard)
33. Centrum Ogrodniczo-Wędkarskie „Stary Dworzec“ (Police)
34. Sklep Wędkarski „U Ernesta” (Ernest Kwiecień, Szczecin)
35. HRT Polska Kołobrzeg (Dariusz Tyszkiewicz)
36. Woblerki Yozumi

Firmy, hurtownie oraz sklepy spożywcze i inne:
1. ŻUBR Kompania Piwowarska S.A.
2. DEGA S.A. (Sianów)
3. McCormick Polska S.A. (KAMIS, Grzegorz Kober)
4. Fermapol Sp. z o.o. (Smardzko)
5. Piekarnia mechaniczna GS Samopomoc Chłopska (Trzebiatów)
6. Piotr Król Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna TOMAR (Łobez)
7. Maxima II. S.j. Hurtownia (Łobez)
8. Zakład Przetwórstwa Spożywczego “SOLAR” E. i M. Dziołak S. J. (Świdwin)
9. TUNEX Ryby Wędzone PPH s.j. A.C.J.M. Kobylińscy (Kołobrzeg)
10. Kapitan Navi Elżbieta Stramek i Waldemar Karpiński Spółka jawna (Trzebiatów)
11. Szkolbiur. Hurtownia art. Papierniczych (Łobez)
12. TEDMARK Sp. z o.o. (Szczecin)
13. Sieć sklepów spożywczych Jacka Siry (Radowo Małe)

Osoby prywatne:
1. Igor Olejnik – Metalowe Wyroby Użytkowe i Artystyczne (Sowno, Stargard Szcz.)
2. Mariusz Czujko z Barlinka
3. Dariusz Zięba z Koszalina
4. Tadeusz Kowalewski z Łobza
5. Radosław Chojnacki z Nowej Huty
6. Marcin Michalak ze Świdwina
7. Piotr Gałka z Dobrej
8. Robert Ringwelski
9. Paweł Kowalski z Płotów
10. Maria Kruk z Brojc (kamienie ozdobne)

 

Reska Troć 2015 – ZAPROSZENIE

Witam wszystkich. W imieniu Zarządu Towarzystwa Miłośników Rzeki Regi chciałbym zaprosić na organizowane przez nasze Stowarzyszenie Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie pod nazwą Reska Troć 2015 , które odbędą się w dniach 14-15 lutego 2015 r . Zawody wchodzą w cykl Turnieju Czterech Rzek im Jana Meyera. Zbiórka uczestników o godzinie 08.00 na czarnej drodze w Trzebiatowie . Wpisowe wynosi 100 zł dla niezrzeszonych w TMRR i 50 zł dla członków TMRR , kobiety i osoby do lat 18 nie dokonują opłaty wpisowej. Na zawodach przewidziana jest licytacja sprzętu wędkarskiego podarowanego przez sponsorów , wystawa nowości sprzętowych firmy Dragon na rok 2015 . Kontakt z organizatorami 501790082 lub 506012739.

Patronat nad naszą imprezą objął jak w ubiegłych latach Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego

ORGANIZATOR

Towarzystwo Miłośników Rzeki Regi z siedzibą w Łobzie

DATA I MIEJSCE

W dniach 14-15 lutego 2015 r.; hubertówka Raduń k/Gryfic

TEREN ZAWODÓW

Rzeka Rega na odcinku od Mrzeżyna do elektrowni wodnej w Rejowicach bez miejsc wyłączonych do wędkowania a także dopływy w których występuje troć i łosoś

Do połowu dopuszcza się ryby łososiowate łosoś i troć metodą spinningową i muchową.

UCZESTNICY

Posiadacze zezwoleń na połów ryb na wodach krainy pstrąga i lipienia w okręgu szczecińskim.

KLASYFIKACJA, PUNKTACJA

Łączna długość ryb w dwóch turach.

ZWYCIĘZCY, NAGRODY

Za miejsca I-VI puchary oraz nagrody rzeczowe.

POZOSTAŁE INFORMACJE

Zawodnicy przybywają na koszt własny. Skutki spóźnienia ponosi zawodnik.
Wpisowe w wysokości 100,00 zł (członkowie TMRR 50,00 zł )
Wpłata na konto TMRR:
Bank Spółdzielczy w Goleniowie Oddział w Łobzie nr rachunku 57937510382601372320000010 z dopiskiem: wpisowe Reska Troć 2015

Wędkarki oraz juniorzy do lat 18 nie dokonują wpłaty.

HARMONOGRAM ZAWODÓW

DZIEŃ 14 lutego 2015 r. Trzebiatów / czarna droga/

08:00 09:00 – Rejestracja uczestników.
09:00 09:30 – Otwarcie zawodów, odprawa sędziowska.
09:30 16:00 – I tura zawodów.
16:00 16:45 – Zakończenie I tury, powrót z łowiska, zgłaszanie ryb.
16:45-21.00- Ogłoszenie wyników I tury, , wystawa nowości sprzętowych firmy Dragon ,licytacja sprzętu wędkarskiego, biesiada wędkarska

DZIEŃ 15 lutego 2015 r.

8:00 – Zbiórka uczestników przed II turą zawodów / ustalone to zostanie na odprawie/
8:00 8:30 – Odprawa sędziowska, wyjście na łowisko.
8:30 13:00 – II tura zawodów.
13:00 13:45 – Zakończenie II tury, powrót z łowiska, zgłaszanie ryb.
13:45 14:15 – Prace Komisji sędziowskiej.
14:15 15:30 – Ogłoszenie wyników II tury, całości zawodów, wręczenie nagród. Ognisko, posiłek.
16:15 Oficjalne zakończenie zawodów.

Kontakt z organizatorem zawodów:

Towarzystwo Miłośników Rzeki Regi

Podaje strony odnośnie noclegów na nasze zawody

Gospodarstwo Agroturystyczne Kiełpino Młyn – Noclegi
Pokoje Gościnne “Filip”, Trzebiatów, ul. Podmiejska 9
www.spa-venus.pl/pakiety/pakiet-dla-wedkarzy.php
SPECJALNA OFERTA DLA KOLEGÓW WĘDKARZY NA TROCIOWY SEZON 2015. POLECAM.
Pokoje Gościnne – Mrzeżyno, w Mrzeżynie (ul. Piratów 1)
Restauracja 32 Motel GRYFICE
REGA czeka na was w tym roku obfita w salmonidy

Strona internetowa: www.tmrr.pl e-mail : rega.salmon@onet.eu

(Przewodniczący) Andrzej Laszuk – 501790082 e-mail : andrzejlaszuk@op.pl
(Z-ca Przewodniczącego) Zbigniew Zieliński, tel. 506012739 mail: zielinskizbigniew@onet.pl
Skarbnik – Robert Horak, tel. 502430992