Rozwiązanie konkursu plastycznego

by Rafał Lenarczyk

1 Miejsce Nadia Karon lat 7 z Gryfic praca nr 17

2 Miejsce Julia Zielińska lat 10 z Gryfic praca nr 16

3 Miejsce Wiktoria Peter lat 13 z Łobza praca nr 15

Z przyjemnością chcielibyśmy ogłosić listę zwycięzców w konkursie plastycznym organizowanym przez nasze stowarzyszenie w ramach dofinansowania z programu Społecznik. Najwięcej Głosów i zarazem zwyciężczynią konkursu została Nadia Karon lat 7 z Gryfic praca nr XVII . Drugie miejsce zajęła Julia Zielińska lat 10 z Gryfic praca nr 16 a trzecie miejsce przypadło Wiktori Peter lat 13 z Łobza praca nr 15 . Przypominamy , że to Państwo wybieraliście najładniejszą z prac i to Wy oddawaliście głosy na prace konkursowe. Oto pozostali zwycięzcy i ich miejsca :
IV miejsce Oliwia Brzeźnicka lat 13 z Łobza , V miejsce Eryk Barszcz lat 7 z Dobrej , VI miejsce Filip Chwała lat 10 z Łobza, VII miejsce Helena Pajewska lat 16 z Łobza , VIII miejsce Julia Peter lat 7 z Łobza, IX miejsce Filip Stopyra lat 10 z Reska , X miejsce Karolina Pajewska lat 15 z Łobza, XI miejsce Jagoda Golmomt lat 13 z Reska, XII miejsce Gabrysia Kurminowska lat 7 z Łobza , XIII miejsce Daniel Włoczyk lat 15 z Łobza, XIV miejsce Fabian Barszcz lat 9 z Dobrej, XV miejsce Damian Wierucki lat 14 z Łobza i XVI miejsce Adam Stępiński z Łobza lat 10 .
Pierwsze XII prac będą wyróżnione , oprócz wręczenia autorom nagród rzeczowych, poprzez wydanie kalendarza na rok 2021 . Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w konkurs i liczymy, że coś jeszcze uda nam się zorganizować. Cieszy nas fakt, że niektóre prace nawiązywały do ochrony naszej ekologii.

You may also like