Dzisiaj odbyłem spotkanie z Prezesem Zarządu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie w sprawie zawodów jak i innych spraw dotyczących naszej statutowej rzeki. Spotkanie myślę , jak najbardziej owocne dla obu stron , doszliśmy do porozumienia praktycznie we wszystkich nurtujących nas problemach . Bardzo dziękuję za zwolnienie uczestników z opłat za wędkowanie na czas trwania zawodów oraz za zgodę na organizację imprezy a także potwierdzenie partnerstwa przy organizacji naszej imprezy.
Odnośnie imprezy – mam potwierdzenie zapoznania się z ofertą nowości trzech firm wędkarskich tj DAM, DRAGON oraz ROBINSON. Czekam na potwierdzenie od firmy FishingRod .
Odnośnie licytacji- większość firm wędkarskich przysłała nam fanty na licytacje, część mam do odbioru na targach.Będzie tego dość sporo. Są perełki np wędka z pracowni FishingRod , Rodmas , blank do wędki muchowej z pracowni FishingArt , trwają rozmowy z firmą Northrods , wędki innych renomowanych firm , kołowrotki , przynęty hand made , jak zwykle obuwie , krzesła , fotele, muchy pstrągowe jak i trociowe , jest nawet kabina prysznicowa ze szkła hartowanego ze wstawkami chromowymi , panel prysznicowy najprawdopodobniej z deszczownicą i hydromasażem , mam też motocykl WSK ale jest w odrestaurowaniu i będzie do licytacji na przyszły rok, odzież wędkarską , odczepiacze etc . Jest tego dość sporo więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie .

Odnośnie menu-

I dzień: pieczony dzik ,bigos myśliwski , grochówka ,kiełbaska, kaszanka , degustacja sałatek firmy Dega oraz śledziki z firmy Kapitan Navi
II dzień : żurek , kiełbaska , kaszanka , karkówka .

Lista darczyńców na zawody otwarta .

Jeżeli ktoś z Was zainteresowany jest przekazaniem na licytację swoich produktów na rzecz rzeki Regi jesteśmy zainteresowaniu współpracą .

Szczegóły możemy omówić pod nr telefonu 501790082 lub meilowo andrzejlaszuk@op.pl.

Pozdrawiam serdecznie – Andrzej Laszuk.

You may also like

Leave a Comment