Łobeska Eko-ścieżka Program „Decydujesz, pomagamy”

by Krzysztof Weinar

Jako Towarzystwo wzięliśmy udział w IV edycji programu „Decydujesz, pomagamy” organizowanej przez Sieć sklepów Tesco.

Miło mi poinformować, że nasz projekt zyskał uznanie Komisji Grantowej, został wysoko oceniony i przechodzi do następnego etapu, czyli głosowania, które rozpoczyna się w sklepach Tesco już 7 maja.

Nasz projekt nazywa się “Łobeska Eko-ścieżka” i ma przybliżyć mieszkańcom uroki nadrzecznej przestrzeni, a w młodych ludziach zaszczepić potrzebę troski o środowisko. Wszystkim mieszkańcom projekt oferuje upiększenie miejskiej nadrzecznej przestrzeni poprzez ustawienie tablic informacyjnych o rzece, ławek przy miejscu na ognisko, nasadzenie nowych drzew, aby miło spędzać tam czas.

Na czym polega głosowanie i kiedy się odbywa?

Głosowanie na najlepsze lokalne inicjatywy odbywa się wszystkich sklepach Tesco w Polsce w dniach
07.05–04.06.2018 r. A konkretnie na nasz projekt, z uwagi na regionalizacje, można głosować w następujących sklepach:

W tych dniach klienci Tesco za każdy dokonane zakupy otrzymują żeton uprawniający do głosowania. W każdym sklepie znajdują się specjalne urny do głosowania na trzy lokalne projekty. Klienci, wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody, decydują o tym, kto otrzyma grant za I, II i III miejsce w danym mikroregionie.

Każdy Klient sieci Tesco w dniach 07.05-04.06.2018 r. otrzyma od kasjera podczas każdych zakupów (bez względu na ich kwotę) jeden żeton uprawniający do głosowania (w myśl zasady jeden paragon = jeden żeton). Nie można jednak dzielić zakupów na pojedyncze produkty lub części, aby otrzymać w ten sposób więcej żetonów. Na kasach samoobsługowych należy poprosić pracownika o wydanie żetonu.

Grant w wysokości 5000 zł otrzyma ta inicjatywa, która zdobędzie największą liczbę żetonów. Za II  miejsce przyznajemy grant w wysokości 3000 zł na realizację projektu w okrojonej formie, a za III miejsce minigrant w wysokości 1000 zł na cele statutowe organizacji.

Zapraszam do głosowania przy okazji zakupów.

logo-pl
TMRR-corel-wersja-15

You may also like